UWAGA! Dołącz do nowej grupy Szczawnica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Agresywne zachowanie 23-latka skutkuje interwencją policji


Interwencja policji w Jabłonce dotyczyła 23-letniego mężczyzny, który wykazał się agresywnym zachowaniem i uszkodził mienie w obiekcie handlowym. Policjanci przeprowadzili działania na miejscu zdarzenia, gdzie zastali agresywnego mieszkańca gminy Jabłonka. Stan mężczyzny, najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, zmusił funkcjonariuszy do wezwania zespołu ratownictwa medycznego, co doprowadziło do dalszych incydentów.

Po przybyciu на miejsce, policjanci zauważyli, że mężczyzna był w stanie silnego pobudzenia i przejawiał wrogie zachowanie. Jego działania stawały się coraz bardziej agresywne, co wymusiło interwencję ratowników medycznych. Niestety, nawet w obecności służb medycznych, 23-latek kontynuował swoją agresję, co zaowocowało naruszeniem nietykalności cielesnej jednego z ratowników oraz znieważeniem funkcjonariusza Policji.

W związku z tymi zdarzeniami, wszczęto postępowanie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia pracownika służb publicznych. Dodatkowo, prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności związanych z uszkodzeniem mienia w obiekcie handlowym. Mężczyzna będzie musiał stawić czoła konsekwencjom swoich czynów przed sądem.

Źródło: Policja Nowy Targ


Oceń: Agresywne zachowanie 23-latka skutkuje interwencją policji

Średnia ocena:4.61 Liczba ocen:22


Zobacz Także